Energetický průmysl

Jakožto expert na energetický průmysl nabízí DEHN speciální ochranná řešení a produkty pro výrobu, převod, distribuci a spotřebu elektřiny zejména pro fotovoltaické systémy, větrné elektrárny, bioplynové stanice a komplexní chytré energetické systémy.

 

Technická podpora

Telefon: +420 222 998 880

Ochrana větrných elektráren

Absolutní prioritou jak u vnitrozemských, tak i mořských větrných elektráren je jejich neustálá funkčnost. Vsaďte na jistotu díky komplexnímu ochrannému konceptu.  

Ochrana fotovoltaických elektráren

Jednou z nejčastějších příčin poškození fotovoltaických elektráren jsou škody způsobené účinky přepětí při bouřce. Zajistěte si bezproblémový provoz Vaší solární elektrárny díky komplexnímu ochrannému konceptu.    

Ochrana energetických síti (Smart Energy)

Předpokladem bezpečného zásobování energiemi je distribuční síť s maximální ochranou před výpadky. Kromě ochranných opatření pro trafostanice a monitorovací zařízení je třeba zajistit maximální možnou bezpečnost při práci.  

Ochrana bioplynových stanic

Spolehlivé systémy na ochranu před účinky blesku a přepětí určené pro bioplynové stanice. Se svými inovativními řešeními DEHN stojí po Vašem boku od fáze plánování až po uvedení do provozu.

Řešení pro systémy veřejného osvětlení

Ochrana techniky, snížení počtu servisních výjezdů a nákladů na pořízení nového zařízení díky profesionálnímu konceptu ochrany před přepětím, a to již ve fázi přípravy projektu či v rámci modernizace osvětlení.